Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Componente electronice
- Număr anunț
- DA20435011
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
- Furnizor / câștigător
- ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,44 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 09:44
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.092,44 RON
din 2.092,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro