Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie computer cu monitor
- Număr anunț
- DA20426960
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.073,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.073,95 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 13:04
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.073,95 RON
din 2.073,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro