Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta HUAWEI MediaPad T3, Wi-Fi, 7", Quad Core MediaTek MT8127, 16GB, 1GB, Android 6.0 Marshmallow

Număr anunț
DA20425985
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.998 RON
Valoare atribuită
4.998 RON
Data publicării
23.05.2018 12:32
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.998 RON

din 4.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.