Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta LTP 1245P-S384
- Număr anunț
- DA20421473
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
- Furnizor / câștigător
- ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 982,80 RON
- Valoare atribuită
- 982,80 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:07
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
982,80 RON
din 982,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro