Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20420455
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M.02125 Constanta (CUI 10924181)
Furnizor / câștigător
NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.835 RON
Valoare atribuită
5.835 RON
Data publicării
23.05.2018 09:32
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.835 RON

din 5.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.