Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remorca 10 T util / 13 T total - 2 axe

Număr anunț
DA20428403
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
SPECIALIZED MACHINERY S.R.L. (CUI RO33321201)
Cod CPV
34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.650 RON
Valoare atribuită
44.650 RON
Data publicării
23.05.2018 13:49
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.650 RON

din 44.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.