Ofertă acceptată Cumpărare directă

SP VS-1.B150W SET ACCESORII PROIECTOR 150W CABLU+SUPORT

Număr anunț
DA20425865
Autoritate contractantă
COMUNA MURIGHIOL (CUI 4793979)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIV ENERGO SRL (CUI RO26606125)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87 RON
Valoare atribuită
87 RON
Data publicării
23.05.2018 12:28
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87 RON

din 87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.