Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INEL ETANSARE PISTON USA 28x18x2 MM
- Număr anunț
- DA20437329
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- MACIPA SRL (CUI RO18613520)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291,28 RON
- Valoare atribuită
- 291,28 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 11:00
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
291,28 RON
din 291,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro