Atribuită Cumpărare directă

CAP TUB H22 CU 1/2 LUNG IMPACT UNIOR,CAP TUB H17 CU 1/2 LUNG IMPACT UNIOR,CAP TUB H19 CU 1/2 LUNG IM

Număr anunț
DA36268015
Autoritate contractantă
TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
228,58 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,58 RON