Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,3% sub estimat
DETERGENT ALCALIN BOGAT IN COMPLEXANTI SI DISPERSANTI - 1 LAV. BIDON 20 KG
- Număr anunț
- DA20428676
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242,60 RON
- Valoare atribuită
- 215,20 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 13:58
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,20 RON
din 242,60 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 27,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.