Atribuită Cumpărare directă

Sonda Foley 2 cai si balonas CH16=40,18=40,20=40,Certificat CE- CPU 13191/02.08.2024

Număr anunț
DA36268087
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
288 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288 RON