Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de refacere a cablarii sistemelor supraveghere video, control acces si retelei informatice

Număr anunț
DA36268142
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.573,27 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.573,27 RON