Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator compatibil DELL Vostro 1540+HP650

Număr anunț
DA20433615
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VAMA BUZAULUI (CUI 29478764)
Furnizor / câștigător
BATERIE-SHOP.RO SRL (CUI 22067249)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447,90 RON
Valoare atribuită
447,90 RON
Data publicării
24.05.2018 08:49
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,90 RON

din 447,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.