Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE LITIU SAFT LS14250 1/2 AA 3.6 V
- Număr anunț
- DA20432987
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- SPRINTER 2000 SA (CUI RO6620460)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 08:09
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro