- Număr anunț
- DA20432107
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- VAMA DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34731897)
- Cod CPV
- 45432112-2 · Pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.260 RON
- Valoare atribuită
- 180.975 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 16:29
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 16:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180.975 RON
din 175.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro