Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 66,7% sub estimat
M-53P PROBE CLEANSER,
- Număr anunț
- DA20437914
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288 RON
- Valoare atribuită
- 96 RON 66,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2018 11:19
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96 RON
din 288 RON estimat
66,7%
Adjudecat la 33,3% din estimat · economie 192 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.