Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 45,1% sub estimat

Stripuri de urina 11 parametri

Număr anunț
DA20433437
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558 RON
Valoare atribuită
306,40 RON 45,1% sub estimat
Data publicării
24.05.2018 08:41
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,40 RON

din 558 RON estimat 45,1%

Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 251,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.