Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0.9% 500 ML(B.BRAUN)

Număr anunț
DA20431198
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
VETRO SOLUTIONS S.A. (CUI RO30740124)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387 RON
Valoare atribuită
387 RON
Data publicării
23.05.2018 15:27
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387 RON

din 387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.