Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actovegin 200mg/5ml sol.inj*5f*5ml TKD (DIVERSE) - 184896716

Număr anunț
DA20426881
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.032,50 RON
Valoare atribuită
4.032,50 RON
Data publicării
23.05.2018 13:01
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.032,50 RON

din 4.032,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.