Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ultibro Breezhaler 85mcg/43mcg*30cps cu pulb.inh+1inhalator (INDACATEROLUM+GLICOPIRONIUM) - 18513252

Număr anunț
DA20423989
Autoritate contractantă
SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,64 RON
Valoare atribuită
863,64 RON
Data publicării
23.05.2018 11:29
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

863,64 RON

din 863,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.