Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cerebrolysin 215.2mg/ml sol.inj/conc.sol. perf*5f*5ml (HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA)
- Număr anunț
- DA20421725
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:17
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680 RON
din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro