- Număr anunț
- DA20414393
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.427,79 RON
- Valoare atribuită
- 15.427,79 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:09
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.427,79 RON
din 15.427,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro