Ofertă acceptată Cumpărare directă

Metoclopramid 5mg/ml sol.inj*5f*2ml TRP (METOCLOPRAMIDUM) - 185208061

Număr anunț
DA20390591
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Nehoiu (CUI 4088146)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,22 RON
Valoare atribuită
366,16 RON
Data publicării
19.05.2018 21:28
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,16 RON

din 354,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.