Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport persoane , excursi , inchirieri microbuze si autozbuze
- Număr anunț
- DA20438127
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae (CUI 4245119)
- Furnizor / câștigător
- VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
- Cod CPV
- 34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560 RON
- Valoare atribuită
- 560 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 11:27
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560 RON
din 560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro