Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare balize, suport baliza, conuri dirijare, bolarzi

Număr anunț
DA20432135
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
Furnizor / câștigător
NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
Cod CPV
34928410-5 · Balize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.588 RON
Valoare atribuită
5.588 RON
Data publicării
23.05.2018 16:35
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.588 RON

din 5.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.