Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalpi flexibili pentru delimitare si directionare

Număr anunț
DA20431410
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala Plopeni (CUI 14276155)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,40 RON
Valoare atribuită
485,40 RON
Data publicării
23.05.2018 15:37
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,40 RON

din 485,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.