Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soc H 343 R

Număr anunț
DA20429559
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDENI (PRIMARIA COMUNEI CHIOJDENI) (CUI 4350769)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,97 RON
Valoare atribuită
15,97 RON
Data publicării
23.05.2018 14:27
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,97 RON

din 15,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.