Ofertă acceptată
Cumpărare directă
25 buc Container metalic din tabla zincata cu capacitate de 1.100 litri
- Număr anunț
- DA20418119
- Autoritate contractantă
- Comuna Amaru (Primaria) (CUI 4234047)
- Furnizor / câștigător
- EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI RO15785882)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.600 RON
- Valoare atribuită
- 28.600 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 17:53
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 22:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.600 RON
din 28.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro