Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistență tehnică în vederea implementarii proiectului ”Îmbunătățirea amenajărilor exist
- Număr anunț
- DA20437135
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Furnizor / câștigător
- ALFA PROIECT ENERGIE SRL (CUI 36498217)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 10:54
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro