Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cadastru comuna ISVERNA
- Număr anunț
- DA20434813
- Autoritate contractantă
- COMUNA ISVERNA (CUI 4818640)
- Furnizor / câștigător
- PFA MODILCA AUREL - IULIAN (CUI 19340020)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.498 RON
- Valoare atribuită
- 132.498 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 09:37
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.498 RON
din 132.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro