Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilete avion dus intors Bucuresti/Tallinn/Bucuresti
- Număr anunț
- DA20431579
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.484,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.484,25 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 15:46
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.484,25 RON
din 2.484,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro