Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire documentatii cadastrale conform Ord. ANCPI nr. 819/2016
- Număr anunț
- DA20430080
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
- Furnizor / câștigător
- TOPO & CAD SOLUTIONS SRL (CUI RO21949319)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.900,33 RON
- Valoare atribuită
- 66.900,33 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 14:46
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.900,33 RON
din 66.900,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro