Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI PENTRU LUCRARI DE EXECUTIE DRUMURI

Număr anunț
DA20428683
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.260 RON
Valoare atribuită
15.260 RON
Data publicării
23.05.2018 13:58
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.260 RON

din 15.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.