Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou tir cu arcul 125x125x25cm

Număr anunț
DA20432630
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL (CUI 4204135)
Furnizor / câștigător
HU 14405886 HF ELEVEN KFT.
Cod CPV
37462170-6 · Panouri de tintit pentru tir cu arcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.975,40 RON
Valoare atribuită
14.975,40 RON
Data publicării
23.05.2018 23:34
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 04:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.975,40 RON

din 14.975,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.