Ofertă acceptată Cumpărare directă

rame tablouri

Număr anunț
DA20411282
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
KON DESIGN SRL (CUI RO6766156)
Cod CPV
39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.718,11 RON
Valoare atribuită
2.718,11 RON
Data publicării
22.05.2018 12:27
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.718,11 RON

din 2.718,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.