Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rame foto

Număr anunț
DA20406116
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Management al Calitatii in Sanatate (CUI 34998410)
Furnizor / câștigător
KON DESIGN SRL (CUI RO6766156)
Cod CPV
39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,36 RON
Valoare atribuită
105,36 RON
Data publicării
22.05.2018 09:47
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,36 RON

din 105,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.