Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii de consultanta in management

Număr anunț
DA20436818
Autoritate contractantă
COMUNA RECEA (CUI 3627757)
Furnizor / câștigător
AEDILIS PROIECT SRL (CUI RO16927071)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.413,54 RON
Valoare atribuită
20.300 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
24.05.2018 10:44
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.300 RON

din 20.413,54 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 113,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.