Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in managementul investitiei NUMAR DE REFERINTA: Consultanta management

Număr anunț
DA20436202
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.100 RON
Valoare atribuită
47.100 RON
Data publicării
24.05.2018 10:24
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.100 RON

din 47.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.