Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIATRA CULISA 24399 (LA PRIZA PUTERE N70/1B)
- Număr anunț
- DA20442496
- Autoritate contractantă
- U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
- Furnizor / câștigător
- MOBIL SRL (CUI RO1913850)
- Cod CPV
- 42142200-8 · Piese pentru elemente de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,90 RON
- Valoare atribuită
- 249,90 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 13:55
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
249,90 RON
din 249,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro