Atribuită Cumpărare directă

UPS CyberPower UT850EG 850VA Schuko

Număr anunț
DA36269747
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta (CUI 2981780)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
309,26 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,26 RON