Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOSCH - CONSTRUCT WOOD - PANZA FIERASTRAU CIRCULAR, LEMN, 150X20X1.4 MM, 12 DINTI, CALITATE STANDARD

Număr anunț
DA20430980
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,69 RON
Valoare atribuită
564,69 RON
Data publicării
23.05.2018 15:17
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,69 RON

din 564,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.