Ofertă acceptată
Cumpărare directă
verificare metrologica aparat de cantarit
- Număr anunț
- DA20429132
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
- Furnizor / câștigător
- LAZAR & COMPANY SRL (CUI RO5068562)
- Cod CPV
- 42923230-3 · Cantare de verificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178 RON
- Valoare atribuită
- 178 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 14:13
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
178 RON
din 178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro