Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manoperă evaluare / diagnosticare / intervenție service instalaţie tip SIREMOBIL COMPACT
- Număr anunț
- DA20421903
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:23
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.250 RON
din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro