Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTRACT SERVICE INTRETINERE REPARATII INSTALATII DE STERILIZARE CU ABUR TIP ISM3.1A. 4BUC.

Număr anunț
DA20421589
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ALFA BVG SRL (CUI 32163170)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.248 RON
Valoare atribuită
17.248 RON
Data publicării
23.05.2018 10:12
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.248 RON

din 17.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.