Ofertă acceptată
Cumpărare directă
schimbare filtre si igienizare purificatoare apa
- Număr anunț
- DA20419787
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- WATER SET SRL (CUI RO18715660)
- Cod CPV
- 42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340 RON
- Valoare atribuită
- 2.340 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 09:08
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.340 RON
din 2.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro