Atribuită Cumpărare directă

Vitrina frigorifica Star-Light VFM-309L, 309 l, 220 sticle, Ventilator, H 200.5 cm, AlbVitrina frig

Număr anunț
DA36269829
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.848,73 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,73 RON