Atribuită Cumpărare directă

Licenta software: XLSTAT Premium academic

Număr anunț
DA36270179
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
Furnizor / câștigător
TUK TUKS HUB (CUI 37716557)
Cod CPV
48463000-1 · Pachete software pentru statistici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.020 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.020 RON