Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lavabil exterior 15l=24kg

Număr anunț
DA20417186
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
EXPERT TRADE MATERIAL SRL (CUI 33055231)
Cod CPV
44812000-5 · Vopsea pentru lucrari artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,20 RON
Valoare finală
235,20 RON
Data publicării
22.05.2018 15:44
Data finalizării
24.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.