Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de refacere adapost ingrijitori sat Saca si filigorii cimitire

Număr anunț
DA20439995
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
BRICO FRUCT SRL (CUI 26112954)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.659,48 RON
Valoare atribuită
13.659,48 RON
Data publicării
24.05.2018 12:31
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.659,48 RON

din 13.659,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.