Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator
- Număr anunț
- DA20404684
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
- Furnizor / câștigător
- FLOPAM AGROCONSTRUCT SRL (CUI RO33733067)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.200 RON
- Valoare atribuită
- 23.200 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 08:55
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.200 RON
din 23.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro